Apgūsti digitālās mākslas programmu “Krita” tiešsaistes nodarbībās!

Krita

Digitālajā nedēļā Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs aicināja piedalīties tiešsaistes nodarbībā, kurā iepazīstināja arī ar digitālās mākslas programmu “Krita”. Tā kā atsaucība bija liela, piedāvājam tiešsaistē apmeklēt trīs nodarbību ciklu par šo digitālās mākslas programmu.

Iepazīšanās nodarbībās tiks  mācīts, kā uzsākt strādāt digitālās mākslas programmā “Krita”, kādi ir tās rīki un iespējas, kā arī tuvāk tiks apskatītas animācijas veidošanas funkcijas.

Tiešsaistes nodarbības notiks platformā Zoom 12., 14. un 16. aprīlī plkst. 15.00, un tajās aicināts piedalīties ikviens interesents.

Pieteikties nodarbībām iespējams, rakstot uz e-pastu ance.upeniece@ventspils.lv vai zvanot uz tālr. numuru 26630666. Nodarbības notiks bez maksas.

Informācijai:
Ance Upeniece