Āra spēles ar Vinniju bērniem

IMG_6298

18. jūnijā plkst. 17.00 Ventspils Bērnu bibliotēka aicina 4-6 gadus vecus bērnus uz nodarbībām ar sunīšiem “Āra spēles ar Vinniju”.

Ierobežojumu dēļ nodarbības bērniem kopā ar Ventspils kanisterapijas komandas sunīšiem bija atceltas, bet tā kā šobrīd noteikumi ļauj ārtelpās pulcēties līdz 10 cilvēkiem, tad bērnu iemīļotās nodarbības tiek atsāktas, protams, ievērojot visus pulcēšanās noteikumus.

Tā kā vietu skaits nodarbībā ir ierobežots, tad interesentus aicinām tai pieteikties, zvanot pa tālr. +371 636 27361.

“Āra spēles ar Vinniju” notiks skvērā pie Ventspils Galvenās bibliotēkas ieejas. Nodarbība var tikt atcelta nepiemērotu laika apstākļu dēļ.

Aicinām vecākus izvērtēt bērna alerģijas risku pret dzīvniekiem, jo nodarbībā nav ieteicams piedalīties bērniem, kuriem ir alerģija pret suņa spalvu vai siekalām.

Informācijai:
Inga Bindre