Augstskolas bibliotēkā “Windau Art Studio” gleznu izstādes atklāšana

IMG_1969

Ventspils Augstskolas bibliotēka piektdien, 4. novembrī, plkst. 18.00 aicina uz  mākslas studijas “Windau Art Studio” amatieru darbu izstādes atklāšanu.

Izstādē  ar nosaukumu “Ventspils vizuālais amatieru radošums” tiks izstādīti aptuveni 30 interesantākie un radošākie mākslas studijas dalībnieku darbi, aptverot tādas tēmas kā dabas ainavas, ziedi, jūra, portreti, pilsētvide. Gleznas ir veidojuši amatieri, kuri apmeklējuši nodarbības “Windau Art Studio” mākslas studijā. Gleznu autoru vidū ir arī Ventspils Augstskolas docētāji – Vita Balama, Guntars Dreijers, kuriem gleznošana ir vaļasprieks no darba brīvajā laikā.

Mākslas studija tika izveidota 2020.gada 3.augustā. Ikviens, kurš aizraujas ar mākslu, var piedalīties studijas organizētajās nodarbībās un gleznot ar eļļas, akvareļu un pasteļu krāsām.  Studijas dalībnieku vecums ir ļoti dažāds:  grupas bērniem no 5 līdz 8 gadiem un  no 7 līdz 10 gadiem, jauniešu grupa un nodarbības pieaugušajiem no 25-70+ gadiem.

Grupu darbu vada vairākas pasniedzējas – Inga, Natālija, Alisa, Oksana un Daina. Izstāde Ventspils Augstskolas bibliotēkā būs skatāma līdz pat 10.decembrim.

Zane Birzniece
Ventspils bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste
zane.birzniece@ventspils.lv

01.11.2022.