Berlīnes Filharmoniķi bibliotēkā un mājās

DIGITAL CONCERT HALL BIBLIOTĒKĀ UN MĀJĀS (1)

Berlīnes Filharmoniķi bibliotēkā un mājās

Otrdien, 25. aprīlī, plkst. 18.00 Mūzikas bibliotēkā notiks Eiropas Digitālās nedēļas pasākums “Berlīnes filharmonijas orķestra Digitālā koncertzāle Ventspils Mūzikas bibliotēkā”. Mūzikas cienītāji tiks iepazīstināti  ar jaunāko Mūzikas bibliotēkas abonementu, kas ļauj  bez maksas ikvienam bibliotēkas lietotājam klausīties internetā orķestra koncertus Berlīnes filharmonijas zālē.

Lai pievienotos digitālajai koncertzālei jādodas uz Ventspils Mūzikas bibliotēku un jāreģistrējas www.digitalconcerthall.com , kas ļauj vēlāk pieslēgties koncertzālei arī no mājām.

Digitālās koncertzāles klausītājiem pieejami vairāk nekā 600 orķestra koncerti, video ieskati orķestra aizkulisēs: dokumentālās filmas par orķestra vēsturi, mūziķu un diriģentu portreti un orķestra izglītības programmas projekti.  Digitālā koncertzāles tehniskie standarti ir ļoti augsti. Tālvadības kameras nodrošina izcilu augstas izšķirtspējas ieraksta kvalitāti. Modernā kodēšanas tehnoloģija ievada attēlus un skaņu internetā un garantē izcilu pārraidi.

Ventspils Mūzikas bibliotēkas lasītājiem bez maksas ir pieejama arī piekļuve klasiskās mūzikas kanālam www.medici.tv, kurā klausāmi akadēmiskās un džeza mūzikas koncerti, operas, baleti, meistarklases un dokumentālās filmas.

Vairāk informācijas:

Inga Aulmane