Bērni atkal var apmeklēt bibliotēkas

hand-g8bb190822_1920

No šodienas, 16. februāra, samazināti epidemioloģiskās drošības nosacījumi bērniem. Bērni turpmāk bibliotēkas varēs apmeklēt bez pieaugušas vakcinētas vai pārslimojušas personas.

Ņemot vērā Covid-19 izplatības samazināšanos bērnu vecuma grupā, valdība 15. februāra sēdē lēma samazināt epidemioloģiskās drošības nosacījumus bērniem pakalpojumu saņemšanai bibliotēkās. Tas nozīmē, ka turpmāk bērni bibliotēkas varēs apmeklēt bez pieaugušas vakcinētas vai pārslimojušas personas. Nebūs  jāuzrāda arī laboratorijas izziņa par skolas skrīninga testa rezultātu.

Jāņem vērā, ka joprojām tiek saglabāts arī iepriekš ieviestie nosacījumi –  sejas masku lietošana bērniem no 7 gadu vecuma, jāievēro 2 metru savstarpēja distance telpās un lasītavā starp galdiem. Atgādinām, ka bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, ir jālieto medicīniskās maskas vai respiratori, bet bērni, kuri jaunāki par 12 gadiem, var lietot higiēniskās auduma maskas. Aicinām arī izvērtēt savu veselības stāvokli un ar elpceļu slimības simptomu pazīmēm bibliotēkas neapmeklēt.

Atgādinām, ka Ventspils Galvenā bibliotēku, Bērnu bibliotēka, Pārventas bibliotēka strādā katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00, sestdienās no plkst. 9:00 līdz 15:00, svētdienās slēgts. Savukārt Ventspils Augstskolas bibliotēka, Mūzikas bibliotēka un Gāliņciema bibliotēka strādā katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00, sestdienās un svētdienās slēgts.

Informāciju sagatavoja:
Zane Rutule
Ventspils bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentēšana slēgta.