Bērnu bibliotēka aicina uz medijpratības nodarbību “Meža balle” ar lācēnu Ričiju Rū

17.02.TetSkoliņaRičijsRū

Atzīmējot Drošāka interneta dienu, Ventspils Bērnu bibliotēka sestdien, 17. februārī, plkst. 11.00 aicina apmeklēt medijpratības nodarbību 5-7 gadus veciem bērniem par saprātīgu ierīču lietošanu, netiķeti  un digitālo pēdu.

Tet veiktajā aptaujā noskaidrots, ka bērniem vecumā no 4-7 gadiem gandrīz pusei ir savas viedierīces, 81% no tiem pieejams internets. Lielākā daļa bērnu internetā pavada 1-2 stundas dienā. Bērni ir pakļauti četriem riskiem: satura, kontakta, uzvedības un līguma riskam. Tet skoliņa izstrādājusi astoņus videoklipus, pamatojoties uz konkrētajiem riskiem. Galvenais klipu varonis lāčuks Ričijs Rū iznācis no meža biezokņa, lai kopā ar bērniem apspriestu drošību internetā.

Šoreiz skatīsimies sēriju “Meža balle” un pārrunāsim tēmu par pārmērīgu ierīču lietošanu, kā tas kaitē mūsu veselībai un attiecību veidošanai, par uzvedību internetā un kas reiz nonācis internetā, paliks internetā. Jāatceras, ka drošāks internets sākas ar mums pašiem.

Nodarbība ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās.

Informācijai:
Inga Markule