Bērnu literatūras jaunumi oktobris II

Bērnu literatūras jaunumi oktobris

Виктория, Саксон. Холодное торжество

У Анны никогда не было настоящего весёлого дня рождения, и теперь Эльза собирается это исправить – она несколько недель готовит для сестры потрясающую вечеринку-сюрприз! Ей помогают Кристоф, Свен и Олаф, а также все жители Эренделла. Когда наступает заветный день, оказывается, что королева перетрудилась и слегка простыла. И она и предположить не могла, к каким невероятным последствиям это может привести!

Стефан, Пастис. Дневник “Эпик Фейл”: Допущены ошибки

Знакомьтесь: Тимми Фейл – новая звезда на небосклоне частного сыска! Одиннадцатилетний Тимми – уморительно бестолковый, но обаятельный сыщик, основатель, президент и генеральный директор детективного агентства “Эпик Фейл”, лучшего в городе, а то и в штате, если не во всей стране.
Успех не пришел к Тимми в одночасье. На пути к нему он был вынужден преодолеть массу препятствий, в частности: мама, школа, лучший друг-идиот и белый медведь.
Кстати, белого медведя зовут Эпик, и этот меховой увалень – бизнес-партнёр Тимми. Детектив Тимми раскроет самые сложные тайны, так что звоните ему на Тиммифон. Его Фейломобиль всегда готов к выезду!

KATALOGĀ

Стефан, Пастис.“Дневник “Эпик Фейл”: Куда это годится?!”

Гениальный детектив вот-вот раскроет величайшее преступление века: дело о пропавшем глобусе. На кону пятьсот долларов – умопомрачительная сумма, которая обеспечит процветание агентству. Тем не менее кое-кто – не будем её называть – вставляет Тимми палки в колёса. Ложь, жульничество и махинации – со всем этим Тимми успешно справится при помощи своего нерадивого бизнес-партнёра Эпика и новой неожиданной союзницы, двоюродной бабушки Дуршлаг. Главное – успеть с подачей отчёта о расследовании.

Pastāsti, kāpēc!

Kāpēc putni migrē un hameleoni maina krāsu, kāpēc cilvēki gatavoja mūmijas un izgudroja rakstību, kāpēc cilvēks žāvājas vai svīst, kāpēc mainās gadalaiki un spīd zvaigznes, kāpēc kukaiņi lido uz gaismu un kaķi ēd zāli, kāpēc pasaulē ir daudz valodu un kāpēc Anglijā brauc pa ceļa kreiso pusi! Grāmatā Pastāsti, KĀPĒC! apkopotas atbildes uz šiem un vēl 180 jautājumiem par visu, kas ir ap mums. Tie ir jautājumi, kurus uzdod ikviens bērns un uz kuriem vecāki ne vienmēr spēj uzreiz atbildēt. Jautājumi aptver 6 tēmas: vēsturi, dabu un dzīvnieku pasauli, Visumu, cilvēka ķermeni, sadzīvi. Tos atdzīvina komiski zīmējumi. Grāmatā ir arī uzlīmes, praktiski uzdevumi un uzdevumi atmiņas un vērīguma trenēšanai.

Fortnite. 100% neoficāls ceļvedis prasmīgajiem

Esi labs “Fortnite Battle Royale” spēlētājs, bet gribi kļūt nepārspējams? Grāmatā atradīsi padomus, kā sasniegt jaunas virsotnes būvniecībā, varēsi izpētīt labākos tērpus un interesantākos emotus, kas ļaus tev izcelties. Grāmatā ir pat pārskats par spēlē pieejamajiem mīlīgajiem dzīvnieciņiem, kas tavu tēlu padarīs īpaši izteiksmīgu! Gatavojies cīnīties kā īsts profiņš!

KATALOGĀ

Orķestris lai skan! Klasiskās mūzikas instrumenti

Martas ģimenei pieder mūzikas instrumentu veikals. Pie meitenes ciemos atnākuši draugi, jo vēlas nodibināt orķestri. Kurš instruments piestāvētu Laurai?
Vai kāds spēlēs arī klavieres? Un kurš būs orķestra diriģents?
Lasi stāstu un, piespiežot skaņas simbolus grāmatas lappusēs, uzzini, kā skan dažādi mūzikas instrumenti!

Kolins, Stjuarts, Ksimo, Avadia . Gaismas ātrums

Vizuāls ceļojums fizikas pasaulē, kas atklāj milzum daudz noslēpumu, ļauj iztēloties infraskaņas un ultraskaņas, sajust gaismas ātrumu un aplūkot kosmosa brīnumus. Kā funkcionē mūsu Visums? Kas ir elektrība un magnētisms? Kā izskatās atoma iekšienē? Kādēļ debesis ir zilas? Iepazīstot fizikas likumsakarības, ir iespējams labāk izprast pasauli un sevi.

Kriss, Vormels, Lilija, Marija. Laipni lūgti muzejā: Dinosaurium

Laipni lūgti Dinosaurium! Šis muzejs ir vienmēr atvērts un var lepoties ar izcilāko mezozoja ēras rāpuļu kolekciju pasaulē, sākot no augumā sīkajiem plēsējiem troodontiem līdz pat gigantiskajiem augēdājiem titanozauriem. Kā dinozauri radušies, kā attīstījušies un kāpēc izzuduši no Zemes virsas? Kāpēc vieniem bijušas spalvas, bet citiem dzelkšņi? Kuri no dinozauriem lidojuši un dējuši olas, bet kuri bijuši kanibāli? Iepazīstiet dinozauru laikmetu visa tā diženumā!