Bibliotēkas diena dzīvē Gāliņciema bibliotēkā (2.diena)

DSCN5479

Diena iesākās plkst.8:15, jautrā bērnu pulciņā, jo Ventspils Centra pamatskolas 2.a klase ik otrdienu, februāra mēnesī piedalās Gāliņciema bibliotēkas rīkotajos pasākumos par Drošu internetu. Tā sanācis, ka šoreiz vienas nodarbības vietā varam izmantot veselas divas un to arī darām. Prom dodos ar paprāvu mapi zīmējumiem un rakstu darbiem, kurus vēlāk jāapstrādā un jāievieto….Khm…tas ir noslēpums!
Līdz autobusam vēl nedaudz minūtes, bet vēl jāuzspēj ieskriet veikalā un nopirkt cienastu zēniem, kuri šodien pieteikušies pastrādāt bibliotēkā kā brīvprātīgie. Cepumi pie tējas būs tieši laikā un es ar savu pirkumu dodos uz autobusa pieturu. Tā kā darbā ierodos ļoti laicīgi (apmeklētājiem durvis tiek vērtas plkst.11:00), iznāk vēl apdomāt darbu sarakstu, ko celt priekšā brīvprātīgajiem (cerams, ka ne piespiedu kārtā)darba rūķiem. Taču liels mans izbrīns, ka mani censoņi neierodas ne plkst.11:00 kā sarunāts, ne arī stundu vēlāk. Skaidrs, ka kaut kas vai nu samisējies ar pienākumu dalīšanu skolā, vai ceļa atrašanu pie manis. Savu gādīgi servēto cienasta galdu varu vākt nost, ko arī izdaru.
Papildus tiešajiem pienākumiem pamanos “iečivināt” Twitterā, kur arī saprotu, ka Bibliotēkas diena dzīvē aktivitātes “iet gaisā” ne pa jokam. Nosecinu, ka nemaz nebūtu slikti kaut kur redzēt visu to bibliotēku sarakstu, kuras piedalās šajā projektā, vienkopus. Nu tāds, jauks, mīlīgs sarakstiņš ar aktīviem linkiem….Tad es arī varētu tā jauki palasīties. Bet ja nu tāds sarakstiņš jau ir, bet neesmu to pamanījusi, dodiet ziņu.
Pēcpusdienas Gāliņciema bibliotēkā raksturīgas ar to, ka tad sākas skolnieku laiks. Šodien nekas nav savādāk un bariņš zināmu cilvēciņu ierodas akurāt tādos laikos kā katru dienu. Bibliotēkā ir trīs datori lietotājiem un reizēm atliek vien nobrīnīties par to, ka mazie aktīvisti prot ierasties tieši tajos laikos, kad ir brīva vieta pie datora.
Prieks par visiem tiem, kuriem Kultūras kartē jau savadīta jaunākā informācija. Man vēl šis tas “jāpieslīpē”.
Atradu foto mapē vienu jauku foto. Drīkst izteikties un minēt kas tur redzams.
Pulkstenis jau rāda tuvu pie sešiem vakarā, tas nozīmē, ka bibliotekārs drīz beigs savu darba dienu, aizslēgs bibliotēku un dosies uz…. ne jau mājām. Katru otrdienu un ceturtdienu es cenšos nekavēt sava kora Līvzeme mēģinājumus. Atzīšos, ne vienmēr tas izdodas, taču tā kā mans koris ir vislabākais koris (ja netici, ieskaties un uzzini ko koris darīja Vasaras saulgriežos!)tad neierasties uz mēģinājumiem būtu vienkārši nejauki. Līdz ar to mājās būšu ap plkst. 21:30.
Un Ventspilī atkal sākusies ziema. Kā pie jums?

Komentēšana slēgta.