Bibliotēkas diena dzīvē Gāliņciema bibliotēkā (5.diena)

IMG_2712

Nostrādāta pēdējā diena šajā darba nedēļā, apmeklētājiem bibliotēka jau slēgta, jo pulkstenis rāda tuvu pie septiņiem vakarā, bet es beidzot tieku pie iespējas uzrakstīt par šodien piedzīvoto. Neticami, ka nedēļa jau pagājusi! No pirmdienas līdz piektdienai nemaz nav kā tajā dzejolī, kur nedēļa izstiepusies gara kā iela. Drīzāk nedēļa salīdzināma ar mazu, šauru taciņu, kurai vienā piegājienā var pārlekt pāri! Bet mierinu sevi ar domu, ka lai arī nedēļa pagājusi ātri, izdarīts daudz! Ja pārvēršam visu skaitļos, tad cipari vēsta, ka bibliotēkas apmeklējums izmērams ar skaitli – 188. Tātad, vidēji 37 cilvēki dienā apmeklē bibliotēku. Tas nav ļoti daudz, bet nav arī maz mūsu nelielajai bibliotēkai. Taču mani priecē arī attālie apmeklētāji, jo šajā nedēļā blogu skatījuši ap 550 cilvēku.Lai arī ārā vēl ziema un aiz loga spīd baltas kupenas, veidoju izstādi par bitēm. Pirmdien no paša rīta ciemos nāks Ventspils 1.pamatskolas 3.a klase, kuriem no 18. – 22.02. skolā notiek projektu nedēļa. Gāliņciema bibliotēka piedāvā pasākumu “Kas dārzā, kas dārzā? Bitīte!”. Daudz interesanta par bitēm apsolījis pastāstīt mans kolēģis un arī biškopis Gints Gredzens. Ar šo skolu Gāliņciema bibliotēkai izveidojusies jauka sadarbība. Pateicoties skoltājām Dacei Bahmanei (1.klase) un Sarmītei Grīnbergai (3.a klase) aizvadīts ne viens vien jauks pasākums.
Pēcpusdienā uz bibliotēku atnāk viens no maniem čaklākajiem lasītājiem Kristers (7.g.) un atnes man pašgatavotu dāvaniņu (sk.attēlu). Viņš pats izdomājis tādu izveidot un uzdāvināt bibliotekārei Valentīna dienā. Mīļi.
Nākamā nedēļa solās būt tikpat spraiga kā šī. Es, tāpat kā daudzi bibliotekāri Latvijā, turpināšu piedalīties konkursā bibliotēkām “Radošais pasākums par interneta drošību manā bibliotēkā”. Būs brauciens uz pansionātu “Selga”, kur reizi mēnesī notiek grāmatu apmaiņa pansionāta iemītniekiem. Notiks ikmēneša pasākums – Stāstu laiks bibliotēkā.
Šī februāra nedēļa ir aizvadīta un man prieks, ka tā bija savādāka ar to, ka katru dienu varēju uzrakstīt par padarīto un izjusto. Tā ir laba sajūta, kad zini, ka vienlaicīgi vairākās bibliotēkās bibliotekāri domā un izauklē to pašu domu dienas beigās: pastāstīt citiem par savu bibliotēku konkrētajā dienā. Sveiciens visiem, kas piedalījās šajā projektā!
Paldies LBB jaunajiem speciālistiem, kuri prata noorganizēt un piesaistīt mūs šim projektam. Gaidīsim jaunus izaicinājumus!

Komentēšana slēgta.