Brigitas Ektermanes darbu izstāde un tikšanās ar autori

brigita_2013

No 3.februāra Ventspils Galvenajā bibliotēkā skatāma mākslinieces Brigitas Ektermanes darbu izstāde „Gaišās domas”. Tikšanās ar izstādes autori un saruna par krāsu un zīmju meditatīvo enerģētiku 14.februārī plkst. 17.00 Galvenajā bibliotēkā.

Mums katram piemīt spēja izvēlēties, ko katrā atsevišķā dzīves situācijā domāt. Doma ir varenākais spēks pasaulē, tā vada mūsu dzīvi, jo vispirms jāsāk dzīvot domās.

Brigita Ektermane: „Mana izstāde saucas „Gaišās domas”, jo gleznojot izeju domu labirintus, sākot ar šaubām un beidzot ar gaišām domām. Viena no manām gaišajām domām ir iedziļināšanās zīmju pasaulē, jo zīmes runā par to kā iekārtota pasaule, cilvēka attiecībām ar pasauli, ar galvenajiem pasaules spēkiem- Dievu, Māru, Laimu. Būtībā visas ir Dieva zīmes, jo tāpat kā pasaule nāk no Dieva. Zīmes ir kā matrices, kas kosmisko enerģiju transformē psihiskajā jeb dvēseles enerģijā, pieslēdz mūsu apziņu visuma informatīvajam laukam, veido saziņu ar Augstāko.

Otrs manu gaišo domu pavedens ved pie Gaismas būtnēm un ziediem. Dialogs risinās caur manām sajūtām, noskaņojumu. Šādi manas domas materializējušās manos darbos”. Brigita Ektermane ir bijusī ventspilniece, šobrīd dzīvo Rīgā, glezno un vada meditatīvas mākslas nodarbības.

Ieeja uz pasākumu bez maksas. Aicinām visus interesentus!

Informācijai:
Olita Šteinmane