DACE JUDINA – AMNĒZIJA

Amnezija_490x800_web
Nobalso!

Izmeklē Anna Elizabete
devītā grāmata

Vesela cilvēka atmiņai ir aizsardzības mehānismi, kas ļauj nodzēst nevajadzīgo informāciju, jo visu atcerēties nav iespējams, un tas būtu pat kaitīgi. Tomēr reizēm dažādu iemeslu dēļ cilvēki vai pat veselas tautas, lai kā pūlētos, nespēj ne atcerēties, ne aizmirst.

Annas Elizabetes un Mika Kaķīša medusmēnesi izjauc Rīgā uzradusies melno džipu banda, kuras ālēšanās biedē iedzīvotājus. Pēdējais upuris – četru auto pārbraukts akls vīrietis… Pēdas ved līdz partijas Mājai un Ģimenei mītnei. Šī politiskā spēka jaunais vadonis turpina īstenot bojā gājušā multimiljonāra Jāņa Pērkona idejas par pārcilvēkiem.

Pastaigājoties ar suņiem, Kārlis Mežāju šosejas piesnigušajā grāvī atrod pagasta priekšnieces Maigas Lācītes apledojušo galvu. Izskatās, ka to kāds ir noplēsis. Naktīs Pūču salas parkā klīst dīvainas ēnas. Kādu rītu pie Bergu nama ārdurvīm klauvē pārsalusi un atmiņu zaudējusi jauna meitene, bet pēc pāris dienām no profesora Mihailova privātklīnikas izbēg Zane Zālīte, kura nolēmusi par savu neizdevušos dzīvi atriebties visiem, bet vispirms – Annai Elizabetei…

Vāka dizaina, maketa un Annas Elizabetes muzikālo tēmu autors – Arturs Nīmanis.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.