DACE JUDINA. KAS LĒNI NĀK…

KLN_web

Judina, Dace Rīga : Latvijas Mediji, [2022]. 356, [3] lpp. [16.grām] Vāka attēls (JPG)

Rīta garumā Pūču Mājā atskan tālruņa zvans – kāds meklē Annu Rozi fon Bergu, taču sarunu pārtrauc… sauss, ass sprakšķis. Zvanītāju – vēsturnieku Ēriku Namsonu – atrod mirušu paša mājā, kabinetā uz grīdas, nošautu ar senlaiku lodes atdarinājumu. Pēc pāris dienām līdzīgā nāvē mirst viņa kolēģis un divi no sešiem uzņēmējiem, kuri saņēmuši draudu vēstules. Egons Dambergs un Juris Grīslis saņem vadības rīkojumu par katru cenu to novērst.