Daļā struktūrvienību Metodiskā diena – 17. oktobrī

metodiska_diena
Oktobrī ir ieviestas izmaiņas saistībā ar Metodisko dienu. 17.oktobrī Metodiskā diena ir Pārventas, Gāliņciema un Ventspils Augstskolas bibliotēka, tādējādi šīs bibliotēkas būs slēgtas apmeklētājiem.
 Galvenā, Bērnu un Mūzikas bibliotēka 17.oktobrī uzņems apmeklētājus. Šajās bibliotēkās Metodiskā diena būs 31.oktobrī, kad tās būs slēgtas.
Atvainojamies lasītājiem par sagādātajām neērtībām un aicinām dienās, kad jūsu bibliotēka nestrādā,

• ja nepieciešams nodot grāmatas, to izdarīt grāmatu kastēs pie Galvenās bibliotēkas un Pārventas bibliotēkas;
  • grāmatu izmantošanu pagarināt var bibliotēkas kopkatalogā https://ventspils.biblioteka.lv/AlisePAC.

17.10.2024.