Digitālā nedēļa 2018 Ventspils bibliotēkā

IMG_5517

No 15. līdz 23. martam Ventspils bibliotēkā norisināsies Digitālā nedēļa, kuras ietvaros aicinām uzzināt par populārākajiem E-pakalpojumiem Ventspils bibliotēkā un Latvijā, E-grāmatu izmantošanas iespējām. Būs iespēja saņemt konsultāciju un praktisku palīdzību Gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanā, kā arī  apmeklēt citas informatīvas nodarbības.

Piektdien, 15. martā, Galvenās bibliotēkas mācību centrā notiks informatīva un praktiska nodarbība par e-pakalpojumiem – e.csdd.lv, eveseliba.lv un latvija.lv. Plkst. 10.00 nodarbība krievu valodā, bet plkst. 12.00 – latviešu valodā. Interesentiem līdzi jāņem internetbankas autorizācijas rīki.

Savukārt plkst. 16.00 notiks informatīva un praktiska nodarbība par populārās tiešsaistes tīkla lietotnes WhatsApp lietošanu. Uz nodarbību interesentiem līdzi jāņem savs viedtālrunis.

Pirmdien, 19. martā, Galvenās bibliotēkas mācību centrā plkst. 12.00 notiks nodarbība E-grāmatu izmantošanā mācībām un brīvā laika pavadīšanai kopā ar „Zvaigzne ABC” pārstāvjiem.

Pirmdien, 19. martā, trešdien, 21. martā, no plkst. 14.00 līdz 16.00, bet ceturtdien, 22. martā no plkst. 14.00 līdz 17.00 ikviens aicināts uz nodarbību par Ventspils bibliotēkas e-pakalpojumiem – elektroniskais katalogs, grāmatu pasūtīšana, pagarināšana, informācijas meklēšana un atlase, abonētās datubāzes un citi e-resursi.

Pirmdien, 19. martā no plkst. 17.00 līdz 18.00 , otrdien, 20.martā no plkst.15.00 līdz 18.00 un trešdien, 21. martā no plkst. 18.00 līdz 19.00 tiks sniegta konsultācija un praktiska palīdzība Gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanā un čeku par attaisnotajiem izdevumiem pievienošanā.

Otrdien, 20. martā, Galvenās bibliotēkas pasākumu zālē plkst. 11.00 krievu valodā un plkst. 13.00 latviešu valodā „Swedbank” pārstāvji informēs par internetbankas izmantošanu.

Trešdien, 21. martā, no plkst. 10.00 līdz 12.00 Galvenās bibliotēkas mācību centrā notiks Valsts Ieņēmuma dienesta informatīva un praktiska nodarbība saimnieciskās darbības veicējiem par 2017. gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu un aktualitātēm 2018.gada nodokļu normatīvajos aktos.

Ceturtdien, 22. martā, no plkst. 12.30 līdz 16.00 Ventspils Augstskolas bibliotēkā notiks bezmaksas praktiska un informatīva nodarbība „Klasiskās projektu vadības pamati un mūsdienu projektu vadības pieeja”. Nodarbības dalībnieki saņems apliecinājumu par kursa apguvi. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Piektdien, 23. martā, plkst. 14.00 Galvenās bibliotēkas mācību centrā informatīvā un praktiskā nodarbībā tos, kuri meklē darbu, iepazīstinās ar  NVA e-pakalpojumiem un Latvijā plašāko bezmaksas CV un vakanču portālu CVVP.

Vairāk informācijas par pasākumiem skatīt šeit!

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv