Digitālās nedēļas pasākumus tiešsaistē apmeklē teju 200 interesentu

Ekrānuzņēmums 2021-03-23 141016

Digitālajā nedēļā, kas norisinājās no 22. līdz 26. martam, Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrs aicināja ikvienu piedalīties dažādos tiešsaistes semināros, lekcijās un nodarbībās. Kopumā šajos pasākumos piedalījušies teju 200 interesentu.

Šogad tiešsaistē Ventspils bibliotēka rīkoja šādus Digitālās nedēļas pasākumus: “Bibliotēkas e-pakalpojumi”, kurā Ventspils bibliotēkas bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs Kārlis Lithens pastāstīja par bibliotēkas attālinātajiem pasākumiem, par “Lursoft” jaunajiem produktiem informēja “Lursoft” klientu konsultante Ilva Jērāne, Ventspils bibliotēkas mācību centra vadītāja Ance Upeniece interesentus iepazīstināja ar pakalpojumiem portālā Latvija.lv, kā arī vadīja nodarbību “Iepazīšanās ar digitālās mākslas programmu “Krita”, savukārt Gāliņciema bibliotēkas vadītāja Krista Karabeško pastāstīja un parādīja, kā darboties ar dažādiem digitālās prezentēšanas rīkiem, lai prezentācijas padarītu interesantākas. Par to, kā droši iepirkties internetā stāstīja Patērētāju tiesību aizsardzības centra Patērētāju atbalsta un komunikācijas daļas vadītāja Sanita Gertmane, bet par iespējām “Swedbank” seminārā “Banka telefonā un datorā” informēja “Swedbank” vadošā klientu konsultante Kristīne Ernestovska.

Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas “ALL Digital Week 2021” ietvaros un notiek Latvijā notiek jau 12. reizi.

Informāciju sagatavoja:
Līga Arāja