Dzīvās skulptūras un grāmatu tēli maskās Grāmatu svētkos

IMG_9549

Sestdien,  6.augustā, Grāmatu svētkos “Mežs ienāk pilsētā”, kas no plkst.12 norisināsies Rātslaukumā,  dažādas aktivitātes iepriecinās bērnus.

Rātslaukumā pastaigāsies un bērnus uzrunās maskās tērptas dzīvās skulptūras Meža valdnieks un Meža feja, vācu rakstnieka Ingo Zīgnera grāmatu sērijas varonis mazais pūķītis Kokosrieksts, kurš  jau gadiem ilgi aicina lasīt par arvien jauniem pūķēna un viņa draugu piedzīvojumiem, visiem labi zināmā Astridas Lindgrēnas grāmatu varone draiskulīgā Pepija un  Bērnu bibliotēkas talismans Sīpoliņš, kuriem pievienosies arī SIA “Ūdeka”  Lāsīte.

Arī mazie svētku apmeklētāji varēs pārvērsties,  veidojot seju apgleznojumus, kā arī uzburot savu brīnumaino ziepju burbuļu pasauli. Piedaloties darbnīcās, kuras piedāvās Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēkas, bērni, radoši darbojoties, veidos dzīvnieka masku.

Savukārt vecāki varēs papildināt mazo lasītāju mājas bibliotēkas, iegādājoties Latvijas izdevniecību bērnu grāmatas, kuras piedāvās AS “Latvijas mediji” un grāmatu tirdzniecības apvienība SIA “Latvijas grāmata”, kā arī ieklausīties kultūras žurnālistes L.Piešiņas sarunā ar rakstniecēm I.Gali un I.Troaliku, K.Kazāka un K.Tobja muzikālajā programmā.

Sagatavoja:
Vija Baško