DŽODŽO MOJA – PĒDĒJĀ VĒSTULE NO MĪĻOTĀ

04
Nobalso!

4.vieta martā

Mana mīļā un vienīgā!
… Došos ceļā piektdienas vakarā, 19.15 no Pedingtonas stacijas ceturtā perona. Es būtu laimīgākais cilvēks pasaulē, ja Tev pietiktu drosmes braukt man līdzi.
Neaizmirsti, ka mana sirds un cerības ir Tavās rokās.
Tavs B.

 Vēstule, ko žurnāliste Elija atrod izdevniecības arhīvā, ir rakstīta pirms vairākiem gadu desmitiem – laikā, kad krietni vīri pelnīja naudu, sievas rīkoja smalkas viesības un laulības šķiršana bija tabu. Taču mīlestība likumus nepazīst… Aizliegtās jūtas, kas reiz vienoja dzīves nogurdinātu reportieri un augstāko aprindu skaistuli, pavisam citā gaismā atklāj mūsdienu tikumus – gan Elijas attiecības ar precētu vīrieti, gan viņa sūtīto īsziņu strupos tekstus.

“Pēdējā vēstule no mīļotā” ir apbrīnojami romantisks stāsts par zaudētu un atgūtu mīlestību.

Rakstniece un žurnāliste Džodžo Moja (Jojo Moyes; 1969) ir uzaugusi Londonā, bet patlaban ar vīru un trim bērniem dzīvo Austrumanglijā. Vairāki Dž. Mojas darbi ir tikuši nominēti prestižām balvām, tostarp romāns “ Foreign Fruit” 2003. gadā saņēmis Romantiskās literatūras autoru asociācijas balvu Gada romāns. Latviešu valodā jau ir publicēts Džodžo Mojas smeldzīgais mīlas stāsts “Es aiziešu pirms tevis”.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.