DŽOSIJA SILVERE “VIENA NAKTS UZ SALAS”

UZ_SALAS

Kleo Vaildere savu trīsdesmito dzimšanas dienu grasās pavadīt kādā nomaļā Īrijas namiņā, lai sieviešu žurnālam sagatavotu rakstu par to, ka beidzot ir jāiemīl pašai sevi un jāpārstāj meklēt otro pusīti.
Liels ir Kleo pārsteigums, kad, vētrainā vakarā ierodoties namiņā, viņa tur sastop kādu svešinieku. Izrādās, arī amerikānis Maks te grasās apmesties. Un, lai būtu pavisam jautri, šī mājiņa ir paredzēta medusmēneša baudītājiem.
Cenšoties apvaldīt abpusējo nepatiku, Kleo un Maks iekārtojas katrs savā namiņa stūrī, lai sagaidītu vētras beigas un dotos projām. Tomēr liktenis būs lēmis viņiem iepazīties tuvāk…
No angļu valodas tulkojusi Ingūna Jundze.