E-kataloga jaunajā versijā ir pievienota iespēja pieslēgties savam profilam

autorizacija

Ventspils bibliotēkas e-kataloga jaunajā testa versijā (https://ventspils.biblioteka.lv/AlisePAC) ir instalēta iespēja pieslēgties savam profilam, kur var veikt paņemto grāmatu pagarināšanas pieprasījumu un citas darbības, ko sniedz personīgais profils.

Līdz šim profilam varēja pieslēgties vienīgi no vecā kataloga, un jaunā kataloga pamatfunkcija bija vienīgi meklēšanai ar pāradresāciju uz veco katalogu.

Turpmāk, lietojot jauno e-katalogu, ielogošanās sistēmā ir paredzēta, lietojot lasītāja e-pastu, nevis ar lasītāja kartes numuru, kā tas bija iepriekš, bet vispirms nepieciešama pārreģistrācija.

Instrukcija:

1) saskarnes augšējā labajā stūrī izvēlieties ikonu ”Lietotājs”;

2) izvēlieties linku ”Vēlaties reģistrēties?”

3) aizpildiet reģistrācijas formu, ievadot savu lietotājvārdu, kas ir lasītāja kartes numurs, paroli un e-pasta adresi.

Lietotājvārds automātiski nomainīsies uz Jūsu e-pastu, kuru būsiet norādījis.

Katrs lasītājs jaunajā katalogā drīkst reģistrēties tikai ar e-pastu, kas nav ticis izmantots reģistrācijai jau iepriekš, tātad vairāki ģimenes locekļi nevarēs reģistrēties ar vienu un to pašu e-pastu.

07.09.2023.

Komentēšana slēgta.