Europe Direct informācijas centru pārstāvju seminārs Ventspilī

3.un 4.septembrī Ventspilī notiks Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils un Ventspils bibliotēkas organizētais seminārs “Jaunā Eiropa”. Seminārā piedalīsies septiņu Latvijas EDIC darbinieki un pārstāvji no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā.

Divās dienās semināra dalībnieki papildinās savas prasmes, iepazīs jaunākos rīkus un resursus, kā arī neformālās izglītības metodes darbā ar jauniešiem, apmeklēs Ventspils Jauniešu māju, Digitālo centru, jauno koncertzāli “Latvija” un mūzikas bibliotēku, “Eiropas Kustības Latvijā” pārstāvju A.Gobiņa un L.Valdmanes vadībā, apvienojot idejas, kopīgi veidos scenāriju pasākumam darbā ar jauniešiem.

Europa Direct informācijas centrs Ventspils Galvenajā bibliotēkā darbojas no 2013.gada. 2019.gadā centrs piedāvā bezmaksas seminārus uzņēmējiem par aktuālām ar uzņēmējdarbību saistītām tēmām, par videi draudzīgu resursu izmantošanu un dzīvi bez atkritumiem, ES fondu finansējuma izlietojumu. Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA), pašvaldību un jauniešiem plānota diskusija  par jauniešu bezdarbu un iespējamajiem risinājumiem.

EDIC Ventspils darbību finansiāli nodrošina Eiropas Komisija un Ventspils pašvaldība. 2019.gada EDIC Ventspils darbības nodrošināšanai Eiropas Komisija piešķīrusi finansējumu EUR 21 675 apmērā.

Informācija:
Astra Pumpura