“Europe Direct Ventspils” organizē semināru “Medijpratības aktualitātes un metodes”

“Europe Direct Ventspils” 10.maijā plkst. 11.30 Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, organizē  semināru “Medijpratības aktualitātes un metodes”, kuru vadīs Latvijas Nacionālās bibliotēkas Attīstības centra medijpratības nozares eksperts Emīls Rotgalvis.

Semināra  pirmās daļas mērķauditorija ir jaunieši, bet plkst. 13.30 uz sarunu ir aicināti pieaugušie.

Medijpratība interneta un sociālo mediju laikmetā ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Eiropas Savienība uzskata, ka medijpratība ir svarīgs faktors aktīvai pilsoņu dalībai mūsdienu informācijas sabiedrībā. Medijpratība ir spēja piekļūt dažādiem medijiem, saprast un kritiski izvērtēt dažādus mediju aspektus un to saturu, kā arī veidot saziņu dažādās situācijās. Tā ir pamatprasme gan jauniem cilvēkiem, gan arī pieaugušajiem.

“Europe Direct Ventspils” aicina uz izzinošu un interesantu sarunu.

Vairāk informācijas:
Dace Sapuna