GABRIELA CĪRULE – KRITIENS UZ AUGŠU

07
Nobalso!

10. vieta maijā, 7.vieta aprīlī

“Saka jau, ka laba cilvēka vajagot daudz, bet no manis varētu sanākt trīs ļoti, ļoti labi cilvēki.”

Doroteja ir jauna, mūsdienīga sieviete, kura dzīvē, šķiet, izvilkusi lielo lozi. Mīlošs vīrs, lieliskas draudzenes un papilnam brīva laika – ko gan vairāk var vēlēties?
Taču Dorotejas dzīvi aptumšo kāda kaislība – kaislība uz ēdienu, kas jau robežojas ar atkarību. Kādas tik diētas nav izmēģinātas, kādas viltības nav izgudrotas – viss velti. Doroteja ir sieviete ar lielu sirdi, bet vēl lielāku augumu, un tas viņai nepavisam nepatīk. Ar laiku liekais svars sāk draudīgi ietekmēt ne tikai veselību, bet arī attiecības… Vai Dorotejai izdosies uzvarēt cīņā ar sevi?
Humorpilnā un nebēdnīgā stāstījumā autore risina problēmu, ar kādu savā dzīvē saskārusies teju vai katra sieviete. Dorotejas dzīvesprieks un pašironija lasītāju aizraus un liks smaidīt, bet darbā nemanāmi ievītie jautājumi par dzīves jēgu mudinās aizdomāties – ko gan mēs katrs darām ar savu dzīvi?

Svarīgi: romānu iespējams lasīt arī kā pasaulē populārāko diētu rokasgrāmatu!

Viss sākās ar prieku. Ar lasīšanas prieku. Vēlāk tas pārauga rakstīšanas priekā, un piedzima rakstniece Gabriela Cīrule.
Viņa prot apturēt laiku. “Pagaidi! Pasaki to vēlreiz! Man tas ir jāpieraksta!”izslējusi rādītājpirkstu debesīs, sauc Gabriela, un laiks apstājas. Debesīs tiek nospiesta replay poga, un uz salvetes vai reklāmas bukleta malas piedzimst jauns varonis vai notikums.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.