Galvenā bibliotēka aicina uz „Velo skoliņu”

IMG_83122

Ventspils Galvenās bibliotēkās mācību centrs jau trešo gadu aicina uz Velo skoliņu, kurā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus un iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

Velo skoliņas apmācības notiks no 11. līdz 14. jūnijam divās grupās – pirmajai grupai nodarbības notiks no plkst. 11.00 līdz 12.00 savukārt otrajai grupai no plkst. 14.00 līdz 15.00. Eksāmena norises laiks – 15. jūnijs. Velo skoliņas dalībnieku ērtībām CSDD teorijas eksāmenu būs iespējams nokārtot turpat Galvenās bibliotēkas mācību centrā, Akmeņu ielā 2.

Pirmajā reizē teorijas eksāmens ir bez maksas, bet, ja testā ir pieļauta 3 vai vairāk kļūdas, tad tests ir jāveic atkārtoti CSDD nodaļā, par to maksājot EUR 1,08. Arī tad, ja eksāmens jau iepriekš ir oficiāli kārtots, piemēram, skolā vai CSDD nodaļā un nav nokārtots, tad par eksāmenu jāmaksā EUR 1,08 pirms piektdienas eksāmena CSDD nodaļā. Teorijas eksāmenā ir 10 jautājumi un uz tiem jāatbild 10 minūšu laikā. Eksāmens ir nokārtots, ja pareizi atbildēts vismaz uz 8 jautājumiem.

Pieteikšanās Velo skoliņai norisināsies no 30. maija līdz  9. jūnijam (ieskaitot) Galvenās bibliotēkas reģistrācijā, Akmeņu ielā 2 vai zvanot pa tālr. 63627364. Vietu skaits ierobežots!

Apmācību dalībniekiem uz pirmo nodarbību līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Jāpiebilst, ka velosipēds apmācībās nav nepieciešams. Tiksimies velo skoliņā!

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.