Galvenā bibliotēka arī šogad aicina uz „Velo skoliņu”

VELO_SKOLINA_2017_JUNIJS

Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrs jau otro gadu aicina uz „Velo skoliņu”, kurā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus un iegūt velosipēda vadītāja apliecību, lai jau šajā vasarā uz velosipēdu varētu sēsties ar apliecību kabatā!

Velo skoliņas apmācības notiks no 12. līdz 15. jūnijam no plkst. 13.00 – 14.00, bet eksāmena norises laiks – 16. jūnijs. Velo skoliņas dalībnieku ērtībām CSDD teorijas eksāmenu būs iespējams nokārtot turpat Galvenās bibliotēkas mācību centrā, Akmeņu ielā 2. Pirmajā reizē teorijas eksāmens ir bez maksas, bet, ja testā ir pieļauta 3 vai vairāk kļūdas, tad tests ir jāveic atkārtoti CSDD nodaļā, par to maksājot EUR 1,08. Teorijas eksāmenā ir 10 jautājumi un uz tiem jāatbild 10 minūšu laikā. Eksāmens ir nokārtots, ja pareizi atbildēts vismaz uz 8 jautājumiem.

Pieteikšanās velo skoliņai norisināsies no 29. maija līdz 10. jūnijam (ieskaitot), rakstot uz e-pastu arnita.vaitkus@ventspils.lv, zvanot pa tālruni +371 636 27364 vai vēršoties Galvenajā bibliotēkā.

Apmācību dalībniekiem uz pirmo nodarbību līdzi jāņem pase, bet bērniem, kas jaunāki par 15 gadiem – dzimšanas apliecība vai pase. Jāpiebilst, ka velosipēds apmācībās nav nepieciešams.

Tiksimies velo skoliņā!

Informāciju sagatavoja: 
Līga Rūde
Ventspils bibliotēka
liga.rude@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook