Gētes institūts piedāvā piekļuvi brīvpieejas saturam – 3 miljoniem zinātnisku publikāciju

Goethe_OpenAccess_Bannermotiv-Web2300x1000px

Gētes institūts piedāvā piekļuvi Open Access saturam – brīvu pieeju 3 miljoniem zinātnisku publikāciju, kas iekļautas visu Vācijas zinātnisko bibliotēku kopējā sarakstā (GVI).

Tās ir grāmatas, raksti, disertācijas, kā arī laikrakstu un žurnālu raksti dažādās – pārsvarā vācu un angļu – valodās. Lai piekļūtu Open Access materiāliem, jums nav jāreģistrējas vai jābūt bibliotēkas lasītājam.

Piekļuve šeit: www.goethe.de/latvija/openaccess

Brīvpieejā (Open Acces) ir pieejams Vācijas zinātnisko bibliotēku (GVI) saturs: grāmatas, zinātniskās publikācijas, disertācijas, laikrakstu un žurnālu raksti dažādās – pārsvarā vācu un angļu – valodās.

Lai piekļūtu Open Access materiāliem, nav jāreģistrējas vai jābūt mūsu bibliotēkas lasītājam.

Vairāk informācijas:
Zigrīda Murovska