Iesaki grāmatas un periodiskos izdevumus bibliotēkas krājuma papildināšanai!

periodika

Ventspils bibliotēka aicina lasītājus ieteikt grāmatas un periodiskos izdevumus, ar kuriem papildināt Ventspils bibliotēkas krājumu. Jebkuram interesentam ir iespēja ieteikt bibliotēkai iegādāties kādu grāmatu, kas bibliotēkā nav pieejama. To var izdarīt, apmeklējot bibliotēkas mājaslapas sadaļu “Iesaki nopirkt”.

Ar aptaujas palīdzību bibliotēka vēlas noskaidrot apmeklētāju viedokli arī par bibliotēkā pieejamajiem periodiskajiem izdevumiem, tāpēc ikviens lasītājs aicināts līdz 31.oktobrim Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās aizpildīt nelielu aptaujas anketu, iesakot, kādus jaunus laikrakstus un žurnālus bez jau pašlaik pieejamajiem vēlētos nākamgad lasīt uz vietas bibliotēkā un kurus periodiskos izdevumus labprāt ņemtu līdzi arī lasīšanai uz mājām.

Saņemtie lasītāju ieteikumi tiks izvērtēti, papildinot bibliotēkas krājumu.

Atgādinām, ka Ventspils Galvenajā bibliotēkā katru mēnesi notiek grāmatu apskati, kur ikvienam ir iespēja iepazīties ar jaunākajām daiļliteratūras grāmatām, kas papildinājušas bibliotēkas grāmatu plauktus. Jau 10.oktobrī Galvenajā bibliotēkā būs jauno daiļliteratūras grāmatu izstāde, savukārt 24.oktobrī plkst.17 ikviens aicināts uz grāmatu izstādi un apskatu. Par jauno grāmatu izstādēm un apskatiem aicinām sekot līdzi informācijai mājaslapā www.biblioteka.ventspils.lv. Ar jaunieguvumiem – daiļliteratūras grāmatām latviešu un krievu valodā, nozaru un mākslas literatūras jaunumiem un DVD jaunumiem – ir iespēja iepazīties arī Ventspils bibliotēkas mājaslapā sadaļā “Jaunākie izdevumi”. Šeit par katru grāmatu pievienota arī neliela anotācija un saite uz attiecīgo grāmatu kopkatalogā.

Savukārt ar pilsētas bibliotēkās pieejamo periodisko izdevumu – kopumā vairāk nekā 140 dažādu nosaukumu Latvijā un arī ārvalstīs iznākošo laikrakstu un žurnālu – sarakstu var iepazīties bibliotēkas mājaslapas sadaļā “Periodiskie izdevumi”.

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja p.i.