Iespēja izveidot savu unikālo 2020.gada kalendāru

kalendari_afisa

Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs aicina interesentus izmantot iespēju izveidot pašiem savu īpašu, atšķirīgu un personalizētu sienas kalendāru 2020.gadam!

Unikāls, paša veidots kalendārs, kurā izceltas ģimenes locekļu un draugu Dzimšanas dienas, Vārda dienas vai citi nozīmīgi datumi, var būt gan individuāls un personalizēts palīgs paša ikdienas plānošanā, gan arī noderēt kā lieliska un oriģināla dāvana kādam īpašam cilvēkam. Veidojot savu pāršķiramo sienas kalendāru, katram gada mēnesim var piemeklēt īpašu attēlu no personīgā bilžu arhīva vai bezgalīgi plašajiem interneta resursiem. Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs palīdzēs īstenot ideju – no maketa līdz pat gatavam kalendāram!

Maksa par viena kalendāra izveidošanu, izdrukāšanu un iesiešanu ir 5,00 EUR.

Kalendāru veidošana Galvenās bibliotēkas Mācību centrā, Akmeņu ielā 2, tiks organizēta no 16. līdz 19.decembrim (pulksteņa laikus skatīt pievienotajā afišā) ar iepriekšēju pierakstu. Lai pieteiktos, aicinām sazināties ar Mācību centra vadītāju pa tālr. 26603666.

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja p.i.