Izstāde “Pērļu izšuvumi” Galvenajā bibliotēkā

No 19. jūlija Ventspils Galvenajā bibliotēkā būs skatāma Jevgēnijas Tjuļeņevas rokdarbu personālizstāde “Pērļu izšuvumi”, ko papildinās vairāki biedrības “Pērļu pasaule” dalībnieku darbi – sieviešu rotas un dekoratīvas dāvanu kārbiņas.

Jevgēnija ar izšūšanu nodarbojas 12 gadus, no pērlītēm izšujot gleznas – dabas ainavas, portretus –  un ikonas. Viņas darbi līdz šim ir bijuši skatāmi gan Pārventas bibliotēkā, gan aiz Latvijas robežām – Baltkrievijā un Ukrainā – kopā ar citu biedrības “Pērļu pasaule” dalībnieku darbiem. Nu jau Jevgēnijas darināto pērļu izšuvumu ir gana daudz, lai varētu sarīkot atsevišķu personālizstādi, stāsta Jevgēnijas mamma, biedrības “Pērļu pasaule” vadītāja Svetlana Akimova.

Šī gada rudenī biedrība “Pērļu pasaule” svinēs savas pastāvēšanas 10 gadu jubileju. Organizācijas darbībā aktīvi iesaistās gan seniori, gan cilvēki ar īpašām vajadzībām. Biedrība rīkojusi bezmaksas apmācības pērļošanā.

Izstāde Ventspils Galvenajā bibliotēkā būs skatāma līdz 6. augustam.

Informācijau sagatavoja:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs