Izstādes “Paturētie mirkļi” atklāšana

Lauras Šulcas personālizstāde

Pirmdien, 12. decembrī, plkst. 16.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā notiks mākslinieces Lauras Šulcas gleznu izstādes “Paturētie mirkļi” atklāšana.

Izstādē būs apskatāmas 20 gleznas eļļas un akrila tehnikā. Izstāde “Paturētie mirkļi” ir veltījums mākslinieces L.Šulcas vecmāmiņai  Elzai Elizabetei Veinbergai. Izstādē būs apskatāma glezna “Pirmais sniegs”, kas ir ainava, kas redzama pa vecmāmiņas logu, tāpat izstādē būs glezna “Ābeļziedi”, kas ļoti patikusi mākslinieces vecmāmiņai.

L.Šulca mācījusies gleznot jau no 12 gadu vecuma Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolā, savukārt vēlāk ar maģistra grādu absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju. Māksliniecei bijušas personālizstādes dažādās vietās Latvijā – Liepājas Karostas mākslas galerijā “K māksla”, Jūrkalnes kafejnīcā “Pilsberģu krogs”, kā arī Tiņģeres un Valdemārpils kultūras namos un Spāres bibliotēkā. L.Šulcu iedvesmo gan  citi latviešu māklinieki – Vilhelms Purvītis, Janis Rozentāls un Jūlijs Feders, kā arī franču impresionisti – Klods Monē, Renuārs, Sezans un Anrī Matiss.

Izstāde Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, būs aplūkojama līdz 2023.gada 13.janvārim.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook