Izvēlēts Ventspils reģiona finālists Latvijas Nacionālās skaļās lasīšanas sacensībām Kurzemes starpfinālā

IMG_5857

Sestdien, 27. aprīlī, Ventspils Bērnu bibliotēkā norisinājās Nacionālo skaļās lasīšanas sacensību Ventspils reģiona fināls, kurā tikās 5. klašu skolēni no Ventspils pilsētas un novada skolām, lai cīnītos par čempiona titulu un tiesībām pārstāvēt reģionu Kurzemes starpfinālā, no kura tālāk nacionālajam finālam izvirzīs trīs finālistus. 

 Žūrija bija neapskaužamā situācijā, jo visi dalībnieki bija labi sagatavoti, tāpēc bija grūti izšķirties par vienu vienīgo uzvarētāju, kuru sūtīt uz Kurzemes starpfinālu. 

  Pirmo vietu ieguva 5.klases skolnieks Matīss Kulmanis no Popes pamatskolas, kuru sacensībām bija sagatavojusi skolotāja Līga Soja. Matīss, lasot fragmentu no Dzintara Tilaka grāmatas, aizrāva ar savu sirsnību un sasmīdināja gan žūriju, gan publiku. 

Otrajā vietā ierindojās Vikija Korta no Ventspils 1.pamatskolas, kura lasīja Imanta Ziedoņa “Dzelteno pasaku”. Vikiju sacensībām sagatavoja skolotāja Madara Kreicberga.

Trešo vietu žūrija piešķīra Ventspils Centra sākumskolas skolniekam Krišam Zariņam, kurš lasīja Jutas Nimfiusas grāmatu “Kaušļa sirds”. Krišu sacensībām sagatavoja skolotāja Signe Lemša.

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies arī visiem pārējiem dalībniekiem, kuri bija ļoti centušies un gatavojušies! Novēlam Matīsam veiksmi Kurzemes starpfinālā!

 

Vairāk informācijas:
Kristīne Duļbinska
Ventspils bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. +37127020754
kristine.dulbinska@ventspils.lv

29.04.2024.

 

 

 

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.