Jūlijā slēgtas Mūzikas bibliotēka, Ventspils Augstskolas bibliotēka un Medicīnas bibliotēka

grafiks

No 1. līdz 31. jūlijam būs slēgta Mūzikas bibliotēka, no 1. jūlija līdz 30. jūlijam slēgta Ventspils Augstskolas bibliotēka, bet no 3.jūlija līdz 28.jūlijam slēgts Ventspils bibliotēkas apkalpošanas punkts Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā jeb tā saucamajā Medicīnas bibliotēkā.

Mūzikas bibliotēka atsāks strādāt otrdien, 1.augustā; Ventspils Augstskolas bibliotēka un lasītāju apkalpošanas punkts Ventspils slimnīcā būs atvērtas no 31.jūlija.

Jūlija mēnesī lasītāji tiek laipni aicināti apmeklēt citas Ventspils bibliotēkas struktūrvienības: Ventspils Galveno bibliotēku un Bērnu bibliotēku Akmeņu ielā 2, Pārventas bibliotēku Tārgales ielā 4, Gāliņciema bibliotēku Kuldīgas ielā 110.  Aicinām pēc medicīnas literatūras grāmatām griezties Ventspils Galvenajā bibliotēkā! Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu: biblioteka@ventspils.lv.

Ar Ventspils bibliotēkas struktūrvienību darba laikiem var iepazīties šeit.

Atgādinām, ka jebkurā struktūrvienībā izsniegtās grāmatas un citus materiālus var nodot jebkurā diennakts laikā grāmatu kastēs ārpusē pie Ventspils Galvenās bibliotēkas Akmeņu ielā 2 vai pie Pārventas bibliotēkas Tārgales ielā 4.

Grāmatu pagarināšanu, pasūtīšanu aicinām veikt kopkatalogā.

30.06.2023.