Kā pieslēgties jaunajam katalogam? Pamācība lietošanā

Tveršana

Kopš šī gada janvāra Ventspils bibliotēkas mājaslapā saite uz katalogu ved uz jauno kataloga versiju, kas līdz šim strādāja testa režīmā. Iespējams, kādam jaunums rada izbrīnu, ja vairs neizdodas autorizēties ar lietotājvārdu un paroli. Atgādinām, ka neskaidrību gadījumā vislabāk vērsties pie kāda no struktūrvienību bibliotekāriem, kuri lietošanu izskaidros individuāli.

Lai pieslēgtos paša spēkiem, svarīgi zināt:

• lietojot jauno katalogu pirmo reizi, ir nepieciešams veikt pārreģistrāciju, izvēloties saiti ”Vēlaties reģistrēties?”, kur jānorāda lietotājvārds (1-5 ciparu kombinācija, ko piešķīris bibliotekārs), parole un e-pasts. Pēc tam uz e-pastu atnāks reģistrācijas apstiprināšanas saite, kura jāapstiprina.
  • Pieslēgšanās turpmāk, kā ierasts,– ar lietotājvārdu (1-5 ciparu kombinācija jeb tā saucamais ”lasītāju kartes numurs” jeb LKN) un paroli.
  • Būtiski, ka parolei jābūt ar 12 simboliem. Ja gadījumā Jūsu rīcībā ir parole ar 6 simboliem, tad vērsieties pie bibliotekāra ar lūgumu ģenerēt jaunu derīgu paroli!
  • Izmaiņas veiktas drošības nolūkā, lai aizsargātu Jūsu privātos datus.

Joprojām ir pieejama arī vecā e-kataloga versija.

Ceram uz sapratni!

KATALOGA LIETOŠANAS PAMĀCĪBA