Kārena Robārdsa – Reiz mīla nāks

09_10_2013
Kārena Robārdsa – Reiz mīla nāks 1/5 ( 2 Balss)

9.vieta oktobrī Populārā romantiskās literatūras autore Kārena Robārdsa, trīskārtēja Affaire de Coeur Silver Pen Awards, kā arī daudzu citu literāro balvu laureāte, ir pārliecinoši meistarīga romantiskās literatūras rakstniece. Viņas spalvai pieder vairāk par divdesmit romāniem, tostarp „Aušīgā lēdija” un „Mana daiļā lēdija”.

Šis aizraujošais mīlestības romāns, kuru meistarīgi caurvij spriedzes, romantikas un detektīvsižeta līnijas, ir autores spožākais darbs romānu ciklā par neaizmirstamajām māsām Beningām, kuras apņēmušās iekarot savu vietu dzīvē un augstākajā sabiedrībā.Anglija, 1810.gads.

Lēdija Gabrielas Beningas un viņas māsu labklājība atkarīga no vienīgā radinieka – Vikemas grāfa, kurš visžēlīgi atļāvis sarīkot savām nabaga radiniecēm debijas balli.

Īsu brīdi pirms balles notiek kaut kas neticams… Beningu māsām draud postoša bezizeja, ja vien Gabriela steidzami neatradīs risinājumu.

Neticami strauji cilvēki tiek sasaistīti vienotā melu un noslēpumu tīmeklī, un drīz Londonas sabiedrību saviļņo skandalozas baumas…

 

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.