KĪRA KESA – PRINČA LĪGAVA, ELITE

02
KĪRA KESA – PRINČA LĪGAVA, ELITE 4/5 ( 1 Balss)

2016.gads – 7.vieta jūnijā, 10. vieta aprīlī, 10.vieta martā

2015.gads – 2. vieta augustā

“Kad saņēmām vēstuli, māte bija sajūsmā. Viņa jau nosprieda, ka visas mūsu problēmas ir atrisinātas – pazudušas uz visiem laikiem. Lielākais kavēklis viņas spožajā plānā biju es…
Tāpēc ka negribēju piederēt pie karaliskās ģimenes.
Es negribēju būt PIRMĀ.
Pat nevēlējos mēģināt!”

Atlase ir LIELĀ IESPĒJA un visu meiteņu cerība izkļūt no apstākļiem, kuri kopš dzimšanas nosaka katru nākamo soli. Ja sapnis piepildīsies, gluži parastas meitenes varēs nokļūt pasaulē, kurā zaigo dārgakmeņi un mirdzošas balles kleitas ir ikdienas apģērbs. Tā ir iespēja ne tikai nokļūt pilī, bet arī apprecēties ar lielisko princi Meksonu!

Tā domā visas meitenes, IZŅEMOT Ameriku Singeri. Viņai nokļūšana Atlasē nav sapnis, bet gan murgs. Tas nozīmē atteikties no slepenās mīlestības pret Aspenu – vīrišķīgo un pievilcīgo Amerikas draugu.

Un ja nu viņa tomēr nokļūs pilī? Varbūt princis Meksons nemaz nav tāds nūģis kā izskatās? Iespējams, sīvā un nežēlīgā meiteņu konkurence, pils spožums, gardie ēdieni un greznie tērpi var iepatikties pat Amerikai?

Aizraujošs un intriģējošs stāsts: trīsdesmit piecas meitenes cīņā par prinča sirdi! Kura būs īstā un vienīgā? Kura kļūs par prinča līgavu?

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.