Ventspils bibliotēkas kopkatalogs atsācis darboties (atjaunināts 10.07. plkst.9.30)

449771905_863395395820478_39167964549147658_n

Mīļie lasītāji! No trešdienas, 10. jūlija, drīkstam atsākt izmantot Ventspils bibliotēkas kopkatalogu pēc veiktajiem atjaunošanas darbiem.

 Diemžēl visi dati un darbības, kas tika veiktas pēc 30. jūnija, nav saglabājušās un tās nebūs iespējams atjaunot. Tātad, ja bijāt rezervējuši grāmatas, pagarinājuši izsniegšanas termiņu u.c., izmantojot katalogu laikposmā no 30. jūnija līdz 10. jūlijam, lūgums sazināties ar bibliotēkas darbiniekiem, rakstot, zvanot vai klātienē, lai precizētu rezervēto grāmatu atrašanās statusu. Ja šajā laikposmā saņēmāt vai nodevāt grāmatas klātienē, tad dati ir fiksēti, neatkarīgi no sistēmas BIS ALISE darbības, taču šo datu pārnešana vēl prasīs laiku. Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucību!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Atgādinām, ka bija notikusi Latvijas Nacionālās bibliotēkas Datu centra avārija, kuras laikā tika konstatēti datu bojājumi. Pakāpeniski tika atjaunoti dati visos Latvijas reģionos, arī Digitālajai bibliotēkai un citiem resursiem, kas uz laiku nebija pieejami. Darbības traucējumu iemesls nebija saistīts ar kiberuzbrukumu.

Nacionālā bibliotēka atvainojas par sagādātajām neērtībām, un darīs visu, kas tās spēkos, lai nākotnē novērstu līdzīgus riskus!

 

atjaunināts 10.07. plkst.9.30

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.