Latviešu tautas spēka dziesmas Ventspils bibliotēkā

marts

Otrdien, 26. martā, plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā aicinām uz kopīgu latviešu tautas spēka dziesmu dziedāšanas vakaru ar mūziķi Henisu Meieri.

Lai piedalītos dziesmu vakarā nav nepieciešamas priekšzināšanas mūzikā, prasme noturēt melodiju vai spēlēt kādu instrumentu. Ir vajadzīga tikai vēlme sanākt kopā ar citiem un dziedāt.  Jo dziedāšana dziedina, atjauno un spēcina. Dziedot tautasdziesmas, var piedzīvot vārda spēku un celt savu iekšējo spēku. Dziedot tautas dziesmu, var kopt latviskās tradīcijas un godāt savu dziesmu.

Henisa apsolījusi būt par priekšdziedātāju: uzdot toni, turēt melodiju un spēlēt kokli, bet mēs priecāsimies par ikvienu, kurš jūt aicinājumu spēlēt un dziedāt sev un citiem par prieku. Droši ņemiet līdzi arī kādu skaņu rīku.

Vairāk informācijas:
Inga Aulmane