Lindas Gulbes gleznu izstādes [Izpausme, Ikdiena, Iedvesma] atklāšana

Lindas Gulbes gleznu izstade Facebook

Sestdien, 17. septembrī, plkst. 11.00 Ventspils Augstskolas bibliotēkā, Inženieru ielā 101, notiks Lindas Gulbes gleznu izstādes [Izpausme, Ikdiena, Iedvesma] atklāšana.

Linda Gulbe ir Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes docente un vadošā pētniece Inženierzinātņu institūtā “Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs”. Par ventspilnieci Linda Gulbe ir kļuvusi no 2007.gada, kad iestājās un pēc tam absolvēja Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultāti. Gleznošana ir apgūta pašmācības ceļā un apmeklējot dažādas studijas.
“Programmēšanas valoda un gleznošana šķiet tik nesavienojamas lietas, bet darbi ir ļoti skaisti.
Viņas pasaules redzējums ir piesātinātu toņu pilns, kas atspoguļojas viņas radītajās gleznās,” priecājas Ventspils Augstskolas bibliotēkas vadītāja Laura Janvare.
Izstāde būs apskatāma no 17. septembra līdz 15. oktobrim.

Vairāk informācijas:
Laura Janvare