LŪSINDA RAILIJA “MĪLESTĪBAS VĒSTULE”

Milestibas_vestule
Nobalso!

Glabāt noslēpumus var būt ļoti bīstami…

Londona, 1995. gads. Deviņdesmit piecu gadu vecumā mirst sers Džeimss Herisons, viens no izcilākajiem savas paaudzes aktieriem, kurš atstāj aiz sevis ne vien skumju pārņemtu ģimeni, bet arī kādu šokējošu noslēpumu.

Džoenai Hezlamai, jaunai, ambiciozai žurnālistei, tiek uzdots sagatavot rakstu par leģendārā aktiera piemiņas ceremoniju. To apmeklē britu elite – gan slavenības, gan ietekmīgi ļaudis. Pasākuma laikā Džoena nejauši iepazīstas ar vecu kundzi un drīz vien tiek ierauta ar senu noslēpumu saistītos notikumos. Atklājas, ka ir kāda Džeimsa Herisona vēstule, kuras saturs tiek glabāts slepenībā jau vairāk nekā septiņdesmit gadus. Cenšoties atklāt ar vēstuli saistīto noslēpumu, Džoena saprot, ka daudzi to nemaz nevēlas. Un šie ļaudis ir gatavi uz visu, lai vēstuli atrastu pirmie…

Lūsinda Railija savu pirmo grāmatu sarakstīja divdesmit četru gadu vecumā. Tagad viņas romāni ir tulkoti trīsdesmit septiņās valodās un visā pasaulē pārdoti vairāk nekā trīsdesmit miljonos eksemplāru. L. Railijas darbi ieņem pirmās vietas Sunday Times un New York Times bestselleru sarakstos. Lasītāji īpaši iecienījuši viņas “Septiņu māsu” ciklu, pēc kura motīviem top arī TV seriāls.

No angļu valodas tulkojusi Ligita Lanceniece.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.