LŪSINDA RAILIJA – VĒTRU MĀSA, 2.GRĀMATA, ALIJAS STĀSTS

02
Nobalso!

2017. gads 4.vieta septembrī 6.vieta aprīlī, 10.vieta martā, 1.vieta februārī

2016. gads 2.vieta novembrī

“Vētru māsa” ir otrā grāmata ciklā “Septiņas māsas”, kura pamatā ir teiksmas par Septiņu Māsu zvaigznāju.

Vēsts par mīļotā tēva pēkšņo un mīklaino nāvi sasniedz Aliju brīdī, kad viņa gatavojas Kiklādu regatei. Viņa atvadās no mīļotā, par kuru ģimenei vēl nav izstāstījusi, un steidzas uz Šveici. Ieradusies bērnības dienu mājās Atlantīdā – brīnišķīgā pilī Ženēvas ezera krastā, Alija vienlaikus ar pārējām māsām atklāj, ka viņas adoptējušais tēvs – noslēpumainais miljardieris, ko meitas bija iedēvējušas par Pā Soltu, – katrai no māsām atstājis norādes par viņu patieso izcelsmi.

Alijai nākas pārdzīvot vēl vienu traģēdiju – bīstamas regates laikā iet bojā viņas mīļotais. Alija nolemj atteikties no burāšanas uz visiem laikiem un, sekojot tēva atstātajām norādēm, dodas uz Norvēģiju. 
Šajā saltajā, bet gleznainajā zemē viņa pamazām šķetina gadsimtu senu stāstu par izcilu jaunu sievieti Annu Landvīku – talantīgu dziedātāju – un atklāj pārsteidzošu saikni ar komponistu Edvardu Grīgu un viņa pasaulslaveno mūziku Henrika Ibsena lugai “Pērs Gints”.

Lūsindas Railijas aizraujošais romāns “Vētru māsa” stāsta par divām dzīvespriecīgām sievietēm, kuras gan dzīvojušas dažādos laikos, bet kuru dzīves nu savijušās aizkustinošā stāstā par ģimeni, mīlestību un piederību.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.