Mans stāsts Latvijai

IMG_1891

Tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, Ventspils Galvenā bibliotēka aicina ikvienu ventspilnieku dalīties savos stāstos par sevi, par Ventspili, par Latviju.

Galvenās bibliotēkas 2. stāvā izvietotas trīs kastītes, uz kurām norādīti trīs dažādi laika posmi – no 1920.g. līdz 1970.g, no 1971.g. līdz 1999.g. un no 2000.g. līdz pat mūsdienām. Attiecīgi, par kuru laiku stāsts tiek rakstīts, tajā kastītē tas jāievieto. Šoreiz nav nozīmes – esi gados jauns vai vecs, jo piedalīties var ikviens, daloties savā stāstījumā, piemēram, par kādu īpašu vietu Ventspilī vai notikumu, kas visvairāk palicis atmiņā un saistās ar mūsu pilsētu. Ja ir vēlme, stāstam var pievienot klāt arī fotogrāfijas kopiju, kuru turpat bibliotēkā būs iespēja nokopēt.

Ar stāstiem dalīties būs iespējams līdz pat 2018. gada nogalei, un pēc tam tie būs pieejami Galvenās bibliotēkas novadpētniecības sektorā, kur tos varēs izlasīt ikviens interesents.

Savukārt no 9. novembra Galvenās bibliotēkas novadpētniecības sektorā notiks sarkanbaltsarkano lentīšu griešanas un locīšanas akcija. Aicinām izgatavot lentīti sev un citiem!

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook