Medicīnas bibliotēka piedāvā medicīnas žurnālu publikāciju aprakstus analītiskajā datubāzē

Medicīnas bibliotēkā ir pieejami Latvijā izdotie medicīnas žurnāli. Katra žurnāla visi rakstu nosaukumi tiek ievadīti analītiskajā datubāzē (katalogā ”Analītika”). Ar septembri datubāze ir pieejama ikvienam lasītājam.

katalogs

Lai vieglāk varētu atrast vajadzīgo rakstu, ir izveidots atslēgvārdu saraksts. Piemēram, lai sameklētu rakstus par diabētu, elektroniskā kataloga lodziņā – Lokālais atslēgvārds, jums ir jāievada– vārds Diabēts. Sistēma jums atlasīs sarakstu ar rakstiem, kuros ir runa par diabētu.

diabets

Lai apskatītu analītisko datubāzi, dodieties uz sadaļu Medicīnas bibliotēka - Pakalpojumi – Medicīnas žurnālu rakstu datubāze.

Vairāk informācijas:
Liene Buņķe
Apkalpošanas punkta Ventspils slimnīcā vecākā bibliotekāre
tālr. 636 22658
liene.bunke@ventspils.lv