Mūzikas bibliotēkā sācies baleta “Riekstkodis” laiks

fdab6fc8-4b8c-4c32-b3cf-8eecd81be870

Sestdien, 16.decembrī, plkst. 13.00 Mūzikas bibliotēkā izglītojoši izklaidējoša nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem “Mūzikas stunda ģimenei”.

Mūzikas bibliotēkā sācies baleta “Riekstkodis” laiks. Bērni iepazīs ne tikai skaisto Pētera Čaikovska mūziku, bet arī uzzinās, ka pasaulē ir muzejs, kurā apskatāmas vairāk nekā 7000 riekstu standziņas. Kopā izmēģināsim dažāda veida riekstu lobīšanas veidus, pielaikosim klasiskā baleta puantes, virpuļosim paši dejā un veidosim kronīšus radošajā daļā. Izrādās, ka Plūmju fejas deja skan arī vairākās kinofilmās. Kurās? Nāc un uzzini!

Mūzikas stunda notiek reizi mēnesī no septembra līdz maijam. Izzinošās nodarbības mērķis ir  mācīties klausīties mūziku, iepazīt instrumentus, komponistus, dažādu skaņdarbu stilus. Dalībnieku vecums 3-6 gadi.

Pasākums ir bez maksas, nav jāpiesakās.

Vairāk informācijas:
Inga Aulmane