Mūzikas datubāzu bezmaksas izmēģinājums Ventspils bibliotēkā

Ventspils bibliotēka sadarbībā ar Kultūras informācijas sistēmu centru aicina interesentus izmantot iespēju līdz 15.novembrim testēt kompānijas EBSCO mūzikas datubāzes:

1. RILM Abstracts of Music Literature with Full Text – bibliogrāfisko aprakstu un pilntekstu datubāze, kas nodrošina piekļuvi vairāk nekā 200 pilntekstu žurnāliem no 50 izdevējvalstīm 40 valodās (90 žurnāli nav pieejami nevienā citā interneta vietnē). Ir pieejams žurnālu saraksts. Datubāze nodrošina gan plašu, gan ļoti specifisku informāciju par mūziku un ar to saistītām tēmām.
  2. RILM Music Encyclopedias – pilntekstu mūzikas enciklopēdiju kolekcija, kas aptver 41 uzziņu avotu, kas iznakuši laika posmā no 1775.gada līdz 2015.gadam.
  3. The Music Index – visaptverošs mūzikas literatūras un periodikas ceļvedis, kas sniedz kopsavilkumus un bibliogrāfiskus aprakstus publikācijām par mūziku, tās izpildītājiem un mūzikas industriju kopumā, sākot no klasiskās mūzikas līdz populārajiem mūzikas žanriem.
  4. RILM Abstracts of Music Literature – retrospektīvs mūzikas literatūras saraksts vairākās valodās.

Informācija par datubāzu bezmaksas izmēģinājumiem ir pieejama Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē sadaļā Izmēģinājuma datubāzes

Informācija:
Nadežda Mazure