Mūzikas jaunumi II

GRĀMATAS

Gustavo. Beidzot! Dziesmu teksti un starpgadījumi 2001-2011

Skatu punkti, 2024

Gustavo. Pirmais Latvijas reperis, kurš jau 2010. gadā pulcēja tūkstošiem cilvēku “Arēna Rīga”. Daudzi gaidīja, ka sekos stadions, Mežaparka estrāde, jauni albumi, bet.. Gustavo uz desmit gadiem nolēma pazust. Kas notika? Intīmā slalomā starp 78 dziesmu tekstiem, 28 piedzīvojumu stāstiem un līdz šim nebublicētām foto liecībām tiek atklātas vēl nedzirdētas Gustavo dzīves aizkulises: sarežģītās attiecības ar vecākiem, sievietēm un mūziku. Vairākas pirmsnāves pieredzes. Spītība un neatlaidība. Zaudējumi. Ambīcijas. Uzvaras. Dzirnakmeņi, kas nemitīgi slīpēja Gustavo personību, nereti samaļot viņu pašu. 470 lpp. biezā grāmatā līdz ar iedvesmojošu dzīvesstāstu portretēts arī laikmets, kura vaibstus mēs redzam ikreiz, kad ieskatāmies spogulī.

KATALOGĀ