Noslēdzies konkurss KURZEMES PROZAS LASĪJUMI 2013

Noslēdzies konkurss „Kurzemes prozas lasījumi 2013”, kuru sadarbībā ar Latvijas Literatūras centru organizē Ventspils bibliotēka.

Konkursā piedalījās 21 Kurzemes autors. Darbu autori, lasot savu darbu fragmentus, piedalīsies „Kurzemes prozas lasījumos 2013”, kas norisināsies 29.novembrī plkst. 15.00, Ventspils Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā.

Lasījumu laikā žūrija izvēlēsies  darbus, kuru autorus uzaicinās klātienē piedalīties festivāla „Prozas lasījumi 2013” pasākumos, kas notiks no 4. līdz 8. decembrim Rīgā.

Konkursa „Kurzemes prozas lasījumi 2013” žūrijas sastāvā  ir  rakstnieki Nora Ikstena, Kristīne Ulberga un Sergejs Moreino, Ventspils Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju  mājas direktore Andra Konste, Ventspils bibliotēkas direktores vietniece Olita Šteinmane.

Festivāls “Prozas lasījumi” norisinās kopš 1995.gada. Gadu gaitā „Prozas lasījumi” no neliela pasākuma Andreja Upīša dzimšanas dienas atcerei izauguši vairāku dienu prozas festivālā, kura programmā ar savu jaunāko darbu vai to fragmentu lasījumiem uzstājas dažādu paaudžu Latvijas rakstnieki un viesautori no Eiropas valstīm. „Kurzemes prozas lasījumi” šogad norisinās jau ceturto reizi, un pasākums organiski iekļaujas Latvijas festivālā „Prozas lasījumi”.

Informācijai:
Olita Šteinmane
Ventspils bibliotēka
Direktora vietniece
Tālr.: 63623231
olita.steinmane@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook