Noslēdzies konkurss “Mani 725 vārdi Ventspilij”

img_8058_tenne

Sagaidot Ventspils 725. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka izsludināja literāro darbu konkursu “Mani 725 vārdi Ventspilij”.

Konkursa “Mani 725 vārdi Ventspilij” mērķis, izmantojot jebkuru literatūras žanru,  aicināt autorus izteikt  savas sajūtas par Ventspili.

Darbus iesūtīja 11 autori- Laura Andersone, Ineses Aide, Elīna Gabrāne, Jānis Valks, Laura Ozere, Linvidas Krivickas, Maija, Nataļja Malašonoka, Pēteris Tonis, Guntars Tenne, Dace Kamela.

Vērtēšanas komisija, iepazīstoties ar konkursā “Mani 725 vārdi Ventspilij” iesniegtajiem darbiem, nolēma:

1.vietu piešķirt Nataļjai Malašonokai par darbu “Dzelteni zilā, zeltaini dziļā”;

2.un 3.vietu dalīti piešķirt Laurai Ozerei par darbu “Glezna. Bangojošā jūra saulrietā” un Guntaram Tennem  par darbu “Mans Ostgals”.

Tika piešķirtas arī vairākas speciālbalvas. Ventspils Rakstnieku un tulkotāju mājas balvu saņēma Laura Andersone par darbu “Ventspils P.S.”,  Ventspils muzeja balvu Dace Kamela par darbu “Ekskursija pa Ventspili”, laikraksta “Ventas Balss” balvu Elīna Gabrāne par darbu “Vēstule Ventspilij” un Ventspils bibliotēkas balvu Maija par darbu “Ar mīlestību, kurai joprojām nav cita vārda”.

Konkursā iesniegtos darbus vērtēja komisija- Ventspils bibliotēkas direktore Astra Pumpura, laikraksta “Ventas Balss” galvenā redaktore Gundega Mertena, Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas direktore Andra Konste, Ventspils muzeja direktore Margarita Marcinkeviča un Ventspils bibliotēkas direktores vietniece Olita Šteinmane.

Konkursa uzvarētāji un speciālbalvu laureāti tika sveikti 1.augustā Grāmatu svētkos. Pirmo trīs vietu ieguvēji balvā saņēma J.Rozes grāmatnīcas dāvanu kartes.

Ar konkursa darbiem var iepazīties Ventspils bibliotēkas mājas lapā

Ventspils bibliotēka pateicas visiem autoriem par dalību konkursā.

Informācija:
Olita Šteinmane