Noslēdzies literārais konkurss “Ventspils lasa”

IMG_6395

Godinot Ventspils 730. dzimšanas dienu un Ventspils bibliotēkas simtgadi un sagaidot  Ventspils 730. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka  izsludināja literāro darbu konkursu “Ventspils lasa”.

Konkursa “Ventspils lasa” mērķis ir, izmantojot jebkuru literatūras žanru,  izteikt  savas sajūtas un personīgos stāstus par grāmatām un to lasīšanu.

Konkursā piedalījās 11 autori. Žūrija, kuras sastāvā darbojās Ventspils bibliotēkas, laikraksta “Ventas Balss”, Ventspils Augstskolas, Ventspils muzeja un Starptautiskās rakstnieku un tulkotāju mājas pārstāvji, nolēma par konkursa uzvarētāju atzīt darba “Grāmata ar stāstu” autori Ramonu Indriksoni.

2. vietā Rasa Zālīte ar darbu “Visa dzīve ir sastapšanās”, bet 3. vietā – Oskars Vizbulis – darba “Par lasīšanu, rakstīšanu un nerunāšanu” autors. Oskars Vizbulis saņem arī Ventspils muzeja balvu.

Konkursa uzvarētāji tika sveikti Grāmatu svētkos Rātslaukumā 1. augustā.

Visus konkursā iesūtītos darbus publicēs laikrakstā “Ventas Balss”, un tie būs pieejami arī Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē https://biblioteka.ventspils.lv/.

Pateicamies konkursa dalībniekiem par aktivitāti!

Sagatavoja:
Vija Baško