Noslēgusies arī augusta Velo skoliņa

IMG_9576

No 13. līdz 17. augustam Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrā norisinājās Velo skoliņa, kurā 31 dalībnieks bez maksas apguva velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus un kārtoja CSDD teorijas eksāmenu, lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

Šis ir jau trešais gads, kad Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrā tiek rīkota Velo skoliņa, sniedzot iespēju bērniem no 10 gadu vecuma bez maksas mācīties velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus un iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Turklāt skoliņas dalībnieku ērtībām sadarbībā ar Ventspils CSDD nodaļu eksāmens, kā ierasts, notika Galvenās bibliotēkas mācību centrā – turpat, kur visu nedēļu norisinājās apmācības.

Velo skoliņas nodarbības notika arī jūnijā un tās apmeklēja 36 dalībnieki.

Apsveicam šīs vasaras Velo skoliņas dalībniekus ar velosipēda vadītāja apliecības iegūšanu!

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv