Nozaru literatūra. Augusts

Iepazīstinām ar nozaru literatūras jaunumiem.

 
 

BŪVNIECĪBA

 

 

BIM rokasgrāmata

Praktiskajā mācību BIM rokasgrāmatā ir apskatīti būves informācijas modeļa izveides un lietošanas procesi un digitālās būvniecības pamatprincipi, tehnoloģijas un risinājumi, ko izmanto mūsdienu ēku būvniecībā. Šis izdevums ir paredzēts projektētājiem, pasūtītājiem, būvuzņēmējiem, kā arī universitāšu, koledžu un profesionālo izglītības centru būvniecības un arhitektūras studentim.

KATALOGĀ

PSIHOLOĢIJA

 

Heigs, Mets. Mierinājuma grāmata

Grāmata noderēs ikvienam, kuru pārņēmis nemiers vai nogurums, ikvienam, kurš meklē ceļu uz jēgpilnāku dzīvi, kam nepieciešams mierinājums un iedrošinājums. “Mierinājuma grāmatā” Meta Heiga personīgie pārdzīvojumi savijas ar stāstiem no visas pasaules, vēstures, zinātnes un filozofijas, kļūstot par siltuma un uzmundrinājuma avotu un atgādinot laiku pa laikam apstāties, dziļi ieelpot un novērtēt eksistences skaistumu un neparedzamību. Tie mierina – ne vienmēr viss ir tik drūmi, kā sākumā var likties. “Tu joprojām esi šeit. Un tikai tam ir nozīme

KATALOGĀ

  SOCIOLOĢIJA

 

 

Igaunijas-Latvijas stāsti II

Man lielu gandarījumu sagādā tas, ka igauņu un latviešu sadarbība turpinās arī pēc projektu beigām. Mēs gūsim panākumus, ja kopējas idejas un plāni nākotnē neizsīks. Cerams, šajā krājumā izklāstītie stāsti par sadarbības un iespēju attīstīšanu iedvesmos un aicinās domāt par jauniem projektiem.

/Ege Ello

KATALOGĀ

  SPORTS

 

 

Aktuelle Formel 1

Die deutschen Weltmeister beherrschen die Formel 1. Neun Titel hat das Duo in den letzten siebzehn Jahren eingefahren, und das soll noch nicht das Ende sein. Michael Schumacher, der beliebteste und bekannteste deutsche Sportler überhaupt, wurde sieben Mal Weltmeister. Und Doppel-Weltmeister Sebastian Vettel ist der jüngste Champion aller Zeiten.

Dieser Bildband präsentiert Ihnen mit faszinierenden Fotos und kompetenten Texten die spannendsten und schönsten Momente dieser außergewöhnlichen Karrieren. Ein Buch, das nicht nur Motorsport-Anhänger begeistern wird.

KATALOGĀ

  JURIDISKĀ LITERATŪRA

 

 

Lembergs, Aivars. Kriminālprocess kā atriebība

Grāmatā “Kriminālprocess kā atriebība” tiek analizēti tā dēvētā Lemberga kriminālprocesa paši pirmsākumi, notikumi, kas aizsākās pirms 23 gadiem, tālajā 1999. gada maijā, kad politiķi, kuri konfliktēja ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu, pirmoreiz aiznesa uz Ģenerālprokuratūru dažus papīrus, kas it kā kompromitēja Ventspils mēru. No šiem un vēlāk arī citiem papīriem, kas tika nogādāti Ģenerālprokuratūrā, pēc 9 gadiem tapa kriminālapsūdzība par akciju un kapitāla daļu izspiešanu no Aināra Gulbja.

KATALOGĀ

  LAUKSAIMNIECĪBA

 

 

Ziļicka, Austra. Senie labības mēri

Gadsimtiem ilgi labība zemniekam ir bijusi uztura pamats un galvenā bagātība. Līdz pat 20. gadsimta sākumam graudu daudzumu izteica tilpuma mēros – gan Latvijā dzīvojošo tautu radītos, gan tirdzniecības vai virsvaru ietekmes rezultātā pieņemtos, kas kopā veidoja visai raibu mēru dažādību. Izdevums “Senie labības mēri” sniedz ziņas par labības mēru lomu tradicionālajā dzīvesveidā un padziļināti analizē Latvijas teritorijā 18.-20. gadsimtā lietotos labības mērus.

KATALOGĀ

  VĒSTURE