Pagarina konkursa darbu iesniegšanas termiņu

Līdz 25.novembrim tiek pagarināts  konkursa “Kurzemes prozas lasījumi 2013″ darbu iesniegšanas  termiņš. Konkursu sadarbībā ar Latvijas Literatūras centru organizē Ventspils bibliotēka.

Konkursā aicinām piedalīties Kurzemes autorus, kuri raksta prozu. Pieteikumi līdz 2013. gada 25. novembrim nosūtāmi Ventspils bibliotēkai Akmeņu ielā 2, Ventspilī LV-3601, e-pasts biblioteka@ventspils.lv.

Konkursa žūrija noteiks autorus, kurus uzaicinās dalībai “Kurzemes prozas lasījumos 2013″, kas  norisināsies 29.novembrī, plkst. 15.00 Ventspilī.

Žūrija izvēlēsies  darbus, kuru autorus uzaicinās klātienē piedalīties festivāla “Prozas lasījumi 2013″ pasākumos, kas notiks no 4. līdz 8. decembrim Rīgā.

Konkursa “Kurzemes prozas lasījumi 2013″ žūrijā darbosies rakstnieki Nora Ikstena, Kristīne Ulberga un Sergejs Moreino, Ventspils Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju  mājas direktore Andra Konste, Ventspils bibliotēkas direktores vietniece Olita Šteinmane.

Festivāls “Prozas lasījumi” norisinās kopš 1995.gada. Gadu gaitā “Prozas lasījumi” no neliela pasākuma Andreja Upīša dzimšanas dienas atcerei izauguši vairāku dienu prozas festivālā, kura programmā ar savu jaunāko darbu vai to fragmentu lasījumiem uzstājas dažādu paaudžu Latvijas rakstnieki un viesautori no Eiropas valstīm. “Kurzemes prozas lasījumi” šogad norisinās jau ceturto reizi, un pasākums organiski iekļaujas Latvijas festivālā “Prozas lasījumi”.

Informācijai:
Olita Šteinmane